PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt


ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Čínská medicína Čínská Tradiční Medicína je stará více než 5000 let, dodnes je populární a praktikuje se po celém světě. CTM nemá vedlejší nežádoucí účinky, a pomoci ní se dá pozitivně ovlivnit fyzický a duševní stav člověka.
Není tajemstvím, že v horších životních podmínkách než u nás v Evropě, se číňané dožívají vysokého věku v dobré kondici a vitalitě a to díky oblíbeným tradičním technikám.
Dnes máme možnost čínské znalosti a zkušenosti využít ku prospěchu svého zdraví.

Proto je zde nabídka některých čínských technik, které používám s velmi dobrými výsledky.

1. Moxování se považuje za alternativu akupunktury a je starší než akupunktura sama. Ten kdo nemá rad jehličky určitě zůstane u Moxy. Je to příjemná hřejivá procedura, kterou dodnes používají v Japonsku, Koreji, Mongolsku, Indii a Čině. Aplikace probíhá bezdotykově, bylinkovým doutníkem na meridiány těla(energetické dráhy) a akupunkturní body. Moxovaní je nejúčinnější ze všech technik. Kde nedokáže zabrat baňkovaní nebo Gua Sha, tam svým teplem účinkuje do hloubky teplo Moxy. Také Moxa pomáhá zharmonizovat životně důležité funkce a přes akupunkturní body působí na oslabené organy v těle. Moxovani je nejvíce vhodné v studenem ročním období a účinně působí na imunitu a vitalitu.

2. Gua Sha rozproudí energi v těle, je to razantnější čínská technika a zároveň nejoblíbenější, protože dokáže nabudit samoregulační a obnovující procesy v organismu. Aplikace se provádí speciálními škrabkami vyrobenými z buvolího rohu nebo nefritu. V překladu (Gua - škrabat, Sha - špatné látky), odvádí škodlivé látky z těla a zároveň má profylaktický a terapeutický účinek, reguluje tok energii v těle a dodává rovnováhu. Gua Sha je doporučená při únavě, vyčerpání, oslabené imunitě, zimomřivosti, bolestech a hlavně jako detoxikace a životabudič.

3. Baňkování je nejšetrnější metodou čínských technik. Je doporučena při chronických bolestech a také pro starší lidi. Baňky se přikládají na zatvrdlá a bolestivá místa, kolem oteklých kloubů, nebo se používají k masáži. Podle principů tradiční čínské medicíny lze baňkováním doplňovat energii v místech, kde ji je nedostatek, nebo vytáhnout škodliviny na povrch těla a vyloučit je z těla ven.


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012