PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

REFERENCE

Kosmetický salón paní Leny vřele doporučuji hned z několika důvodů. Předně je to osobnost paní Leny, která je velmi zkušená profesionálka ve svém oboru, dále je to prostředí samotného salónu. V salónu Alis nikdy nečekáte a nikdy se Vám nestane, že by ve stejné místnosti byla kosmeticky ošetřovaná jiná klientka, protože paní Lena se v čase, po který u ní jste, věnuje pouze a výhradně Vám. V salónu je pokojná atmosféra a prostředí je velmi čisté a velmi diskrétní i k citlivým kosmetickým ošetřením (např. depilace) a pro různá kosmetická ošetření i stydlivějších osob. Paní Lena má zlaté ruce, k zákazníkovi přistupuje individuálně, profesionálně a s pochopením. Nenutí Vám svá řešení, nevnucuje kosmetické přípravky, ale klientce naslouchá a poté poradí nebo doporučí. Do salonu Alis se vždy velmi těším, protože tam chodím s radostí a protože tam vždy naberu novou energii i sebevědomí.
Tereza


Je mi 23 let a do kosmetického salónu Alis chodím pravidelně už 4 roky. Když jsem na ošetření přišla poprvé, byla má pleť v dosti špatném stavu. Nevěděla jsem, jak o ni správně pečovat a jaké přípravky bych měla vlastně používat. Paní Lena mi vše vysvětlila, poradila a postupně se díky její dlouholeté praxi a pečlivosti stala má pleť naprosto bezproblémová, hydratovaná a zdravá.
Do salónu se vždy těším nejen na ošetření, ale i na přátelský přístup a povídání. Odcházím „jako nová.“ Všem ženám i mužům vřele doporučuji!
Adela


Paní Lenu jsem si vyhledala na internetu a podle jejich recenzí a způsobu péče o pleť mě velice zaujala. Lenu navštěvuji již druhým rokem a jsem velice spokojená. Mám citlivou pleť se sklonem ke kuperóze a ve svých 30letech jsem měla i hluboké vrásky kolem očí. Díky Leně a doporučené kosmetice se mi pleť velice zlepšila a vrásky jemně vyhladily. Pomohla mi i s úpravou obočí, kdy jsem měla jen tenké linky, které jsem si sama upravovala a dle doporučené kosmetice a pravidelné úpravě od Leny mám teď krásné, přirozené a husté bočí. Musím uznat, že mé nové obočí krásně zvýrazní celý obličej.
Petra Rozembach


Po pěti letech co chodím do kosmetického salónu Alis, jsem se rozhodl, že napíši tuto recenzi z důvodu maximální mojí spokojenosti s nabízenými službami. Pravidelně chodím na depilaci zad, což mi není extra příjemné, ale výsledek vždy stojí za to. Maximálně diskrétní prostředí, rychlost provedení depilace, profesionalita to jsou hlavní přednosti proč se sem znovu vracím. Také si velmi cením velké vstřícnosti při objednávání termínů návštěv. Tento salón mohu všem doporučit!
Petr


Již dlouho jsem uvažovala o permanentním make upu obočí. Zákrok jsem však odkládala. Bála jsem se, že mi kosmetička bude vnucovat svou představu, zákrok bude bolestivý a výsledný efekt nebude pěkný. Obočí bude moc tlusté, nepěkně tvarované, bude vypadat nepřirozeně. Zkrátka, že budu vypadat jako Marfuška z Mrazíka. Nakonec jsem sebrala všechnu odvahu a před nedávnem jsem si nechala u paní Eleny v kosmetice Alis udělat permanentní make up obočí. S výsledkem jsem velmi spokojená. Paní Elena je v kontaktu příjemná a profesionální. Před zákrokem mi vše vysvětlila, poradila mi, nic mi však nevnucovala. Obočí mi nakonec vytvarovala dle mé představy. Udělala mi jej tenké. Překvapilo mě, že samotný zákrok trval sotva půl hodiny. Nebyl vůbec bolestivý, spíše naopak. Po zákroku jsem zkonstatovala, že bych si takovou masáž obočí dala klidně ještě jednou! V ceně zákroku jsou navíc i dvě korekce pro případ, že bych si chtěla obočí ještě nechat doupravit.
spokojená zákaznice Vitková


Paní Lena je pozitivní, laskavý člověk, její přístup k zákaznicím je nejen profesionální, ale i lidsky velmi příjemný. Je vidět, že svou prací žije, a zároveň zákaznicím nenutí nic za každou cenu. Na kosmetice v salonu ALIS si opravdu odpočinu a načerpám energii. Zkrátka, tento salon mohu všem ženám jen doporučit.
Jana Kolářová


K Leně chodím na kosmetiku už pět let. Ošetření u ní je velice profesionální. Paní Lena mi vždy ráda a dobře poradí. Také prostředí je u ní velmi příjemné. Návštevu jejího salonu můžu jedině doporučit.
Jarmila Zitová


K paní Leně do salonu Alis chodím už dlouho, vždy si dobře odpočinu a jsem spokojená s profesionálním ošetřením. Jsem ráda, že mi odborně poradí ohledně mé pleti a také s výběrem kosmetiky, která je pro mě vhodná, a ještě stihneme probrat módní novinky v oblečení a parfémy. Paní Lena je vizážistka a extravagantní žena, má dobrý vkus, krásně se obléká a má přehled o módě. Z kosmetiky odcházím vždy nejenom zkrášlená a plná elánu, ale ještě i s chutí koupit si na sebe něco nového...
Martina


Podstoupila jsem ošetření kosmetikou Bioline na projasnění pleti a byla jsem nadšená, moje pleť byla jemná, čistá a krásně hladká paní kosmetička mi skvěle poradila, a také doporučuji všem, co mají unavenou pleť.
Dáša


Mám hodně citlivou pleť a kvůli tomu chodím do kosmetického salonu Alis na ultrazvukové čištění pleti. Jsem moc spokojená. Po ošetření je pleť jemná, rozjasněná a hlavně nepodrážděná. Doporučuji.
Lucka


Znám paní Lenu už dávno, naše spolupráce začala v době, kdy jsem hledala způsob, jak se zbavit chloupků na obličeji a na bříšku. Vyzkoušela jsem různé metody, ale bez úspěchu. Naštěstí jsem poznala paní Lenu a začala k ní chodit na kosmetiku. A chloupky jsou pryč! Kdo se chce tohoto problému zbavit napořád, neváhejte a navštivte salon Alis. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti a mohu jej doporučit všem, koho ještě chloupky trápí.
Anna


Pracuji jako manažerka, je mi 45 let, mám málo času a hodně stresu. Na kosmetiku chodím ráda, ale nepravidelně. Přesto paní kosmetička dovede dát mou pleť do pořádku a já se ještě přitom krásně uvolním a odpočinu si. Miluji čokoládové ošetření pleti. Můj nejnovější objev, z kterého jsem nadšená, je krém s kmenovými buňkami od Bioline. Od té doby, co jej používám, nemám váčky ani tmavé kruhy pod očima a moje pleť viditelně omládla. Doporučuji!
Marta


Jsem právník a začal jsem chodit na kosmetiku ještě jako student. Paní Lenu znám asi 10 let a už bych jinam na kosmetiku nešel. Paní Lena vždy profesionálně ošetří mou pleť, odborně poradí a ochotně přizpůsobí termín objednání mým časovým možnostem, což je pro mě velmi důležité. Jsem spokojen a mohu jen doporučit.
Michal


Od té doby, co chodím na kosmetiku do salonu Alis, jsem omládla, nemám žádné problémy s pletí a konečně používám na doporučení paní kosmetičky krémy, které mi maximálně vyhovují. Příjemné prostředí, profesionální služby a zkušená kosmetička. Na moji radu teď už celá moje rodina také chodí na kosmetiku k paní Leně a všichni jsou moc spokojení...
Andrea


Je mi 37 let a pracuji jako učitelka. K paní Leně chodím do kosmetického salonu asi tři roky. Vždy jsem velmi spokojená. Miluju krásné přírodní vůně, které při ošetření doslova hltám. Poprvé jsem se zde setkala s metodou ošetření pleti ultrazvukem, která je velmi příjemná. Pleť je po ní doslova sametově hebká. Mým největším problémem byly pigmentové skvrny. Díky chemickému peelingu, který mi paní Lena aplikovala, a následném použití bělicího séra se pigmentové skvrny takřka úplně ztratily. Nyní si na radu paní Leny pečlivě hlídám pleť před sluncem, a tak ji udržuji ve vynikajícím stavu. Na kosmetiku se vždy velmi těším, je to pro mě relaxační zážitek.
Jana


Jsem spokojená s kosmetikou Bioline, SKVĚLE ZABRALA na pigmentové skvrny, měla jsem tmavá místa po parfému na krku, už po jedné kůře byly vidět výsledky. Těším se na další.
Blanka


Kosmetický salón Alis, bych ráda doporučila všem ženám.
Chodím k paní Leně už dva roky a jsem velmi spokojená. Měla jsem aknozní a problematickou pleť, ale díky pravidelným návštěvám salónu tento problém už nemám. I kosmetika, kterou mi paní Lena doporučuje je výborná, především krém od Chris Farrell revitam A nemá chybu. Paní Lena je velmi hodná a profesionální. Vždy pozná, kdy mám náladu si povídat, a kdy jen ležet a odpočívat. Prostředí je příjemné a dodává mi potřebné uvolnění a relaxaci.
Hana Dokoupilová


Váš názor nám můžete sdělit zde.


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty


Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012