PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Jak předejít vzniku rozšířenych žilek

  • 2014-03-14
  • 0
Jak předejít vzniku rozšířenych žilek

1. Úprava jídelníčku.

V průběhu vyšetření nezapomeňte upravit svůj jídelníček a vyvarovat se potravin, které vyvolávají zrůžovění tváří. Je nutné z jídelníčku vyloučit všechny druhy ostrých jídel a koření, líh, pivo a kofein. Význam má i snížení konzumace výrobků s vysokým obsahem tuku: sýr, játra, zakysaná smetana. Zapomeňte na alkohol a přestaňte kouřit!

2.Upravit  vysoký tlak.

Pokud máte problém s vysokým krevním tlakem, musíte dosáhnout jeho snížení do přijatelné normy.

3. Křemík léčí.

Začněte konzumovat potraviny s vysokým obsahem oxidu křemičitého. Velké množství křemíku obsahuje pohanka, fazole, hrášek, ovesné vločky a kukuřice. Kaše z těchto výrobků musí být přítomny ve vaší stravě každý den!

4.Vitamíny.

Usilujte o zvýšenou konzumaci potravin s vysokým obsahem vitamínů C, K a P, které mají velký vliv na stav cév. C (nakládané zelí, citrusové plody), P (černý rybíz, zelený čaj, třešeň) a K (špenát ,květák a růžičková kapusta).

5. Vypracovat si a vést aktivní životní styl.

To vám pomůže zbavit se přebytečného cholesterolu, zlepšit kardiovaskulární systém a snížit vysoký krevní tlak.

6. Pryč s agresivní kosmetikou!

Vyhněte se kosmetice, která obsahuje alkohol. Nepoužívejte abrazivní peelingy a neprovádějte si podomácké mechanické čistění pleti.

7. Chlad a teplo.

Snažte se minimalizovat teplotní rozdíly, které ovlivňují stav vaší pokožky, jako jsou příliš horké koupele nebo sauny, horké sprchy nebo pobyt na silném mrazu. Používejte ochranné krémy proti slunci a mrazu!

Svým zákaznicím doporučuji používat na podzim a na jaře v boji proti růžovce pomocné přírodní přípravky: výtažky z arniky, koňský kaštan, šípky, měsíček, šalvěj, pampelišku, olej z hroznových jader, Shea Extrakt z jinanu dvojlaločného (ginkgo biloba). Tyto prostředky změkčují a chrání pokožku, snižují zarudnutí a co je nejdůležitější, zlepšují mikrocirkulaci krve a snižují křehkost a zvyšují propustnost cév.

Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012