PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Podzim prospívá pleti. Vhodné kosmetické procedury v salonu.

  • 2013-09-24
  • 0

V tomto článku se dozvíte, co přesně bychom měli na podzim udělat pro svou krásu, jak správně pečovat o pleť na podzim a jaké jsou vhodné kosmetické procedury v kosmetickém salonu, ale i doma.

Podzimní období je z celého roku nejlepším časem, kdy můžete udělat něco dobrého pro vaši pleť, aby byla krásná a zdravá. Sluneční paprsky už nejsou tak aktivní jako v létě, mráz ještě neničí  vaši pokožku jako v zimě a jarní bylinky a rostliny už nezpůsobují různé přecitlivělosti a alergické  kožní reakce. Je to tedy opravdu nejlepší čas, abyste po horkém létu svou pleť znovu osvěžili a připravili pro nadcházející chladné zimní období.

Takže, co přesně je třeba udělat na podzim pro svou krásu v kosmetickém salonu a doma?

V kosmetickém salonu doporučuji zejména následující procedury:

Ultrazvukové čištění pleti

Dokonce i normální pleť občas potřebuje pořádně vyčistit  ucpané póry a zbavit se  zrohovatělé  vrstvy na pleti. Zvláště poté co v létě, kdy mazové žlázy pracují aktivně. Všudypřítomný prach pěkně usazuje na pleti a tím provokuje zánět. V závislosti na citlivosti a  typu  pleti, doporučuji zvolit spíše měkčí a šetrnější čištění ultrazvukem. Pro mastnou plet s rozšířenými póry je zase vhodnější hluboké mechanické čištění. Můžete si také zvolit kombinaci těchto ošetření.

Peeling

Peeling vybírejte v závislosti na stavu a současné potřebě Vaši pleti. Exfoliace pomáhá šetrným způsobem zbavit se odumřelých zrohovatělých buněk. Výsledkem bude svěží a hladká pleť. Na podzim je zvláště dobré podstoupit peelingy na bázi AHA kyselin, které pronikají hluboko do pokožky a kromě toho Vás zbaví pih a pigmentových skvrn.


Epilace

Pokud se chcete navždy zbavit chloupků, je právě podzim nejlepší čas pro tento zákrok. Je známo, že po odstranění chloupků se nemůžete opalovat a po epilaci dochází k podráždění pokožky. Na podzim je tedy správný čas začít s odstraněním nežádoucí vegetace, abyste mohli v létě bez problémů ukázat svoje hladké čisté tělo a cítili se sebevědomě.

Odstraněni popraskaných cévek

Rozšířené žilky se objevují se po horkém letním počasí a nadměrném slunění. V zimě kvůli chladu a mrazu se cévky ještě víc rozšiřují a stav pleti zhoršují. Je důležité odstraňovat popraskané cévky hned  na začátku, jen tak se v dlouhodobém horizontu zbavíte kožního onemocnění rosacea (růžovka).

Shrnuti

Podzim je díky mírnému počasí nejvhodnějším obdobím pro estetické a kosmetické procedury a zákroky. Doporučuji proto využít podzimu na skrášlení a dopřát si odpočinek pro duši a pro tělo – totiž pro vaši pleť.

Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012