PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Proč masáž obličeje?

  • 2014-05-09
  • 0
Proč masáž obličeje?

Masáž obličeje si můžete udělat sami doma, ale především u odborníka v kosmetickém salónu. Existuje mnoho různých druhů masáží a je potřeba zvolit správnou kosmetickou masáž dle věku, stavu pleti a potřeby.

Proč masáž obličeje?

Unavená, povadlá pleť bez jasu je nepříjemným projevem vnitřního stavu organismu. Nedostatek vitamínů, hydratace a obecná únava vede k tomu, že se obličej a tělo stává méně pružné, ochablé, ztratí zdravou barvu a začíná postupně stárnout. Vážným důvodem je také zhoršení krevního oběhu.

Napravit Vám to pomůže kosmetická masáž, která zlepší cirkulaci krve, udržení kontur obličeje, posílení pružnosti pleti a obličejových svalů. Také pomůže oddálit proces stárnutí.
To všechno má za úkol dobře zvolená a odborně provedená kosmetická masáž obličeje. Je to nejen boj proti stárnutí, ale dokonce i příjemný relaxační zážitek.

Masáž obličeje si můžete udělat sami doma, ale především u odborníka v kosmetickém salónu. Existuje mnoho různých druhů masáží a je potřeba zvolit správnou kosmetickou masáž dle věku, stavu pleti a potřeby.

Typy kosmetických masáží obličeje:

1. Plastická masáž
Plastická masáž je vhodná na povadlou pleť s prvnímy přiznaky stárnutí. Plastická kosmetická masáž - zlepšuje cirkulaci krve a posílí ochablé obličejové svaly čímž zachrání kontury v obličeji.

2. Kosmetická masáž Guasha
Kosmetická masáž Guasha je čínská masáž obličeje. Její účel spočívá v pěstění pleti, vyhlazení vrásek a péči o vaše zdraví. Jde o unikátní koncepci, která propojuje krásu a zdraví. Jelikož je obličej jedna z reflexních oblastí kde se nachází celé tělo, můžeme kosmetickým ošetřením nejenom zkrášlit pleť, ale případně ovlivnit i problém v těle.

3. Zaketova masáž
Zaketova masáž je vhodná pro aknózní pleť, protože zlepšuje funkci mazových žláz a účině působí proti zánětlivým procesům v pleti.

4. Mikrooční masáž nebo masáž očního okolí
Tato masáž je vynikající v boji proti otokům očí a odstranění tmavých kruhů pod očima.

5. Lymfatická kosmetická masáž obličeje a dekoltu
Lymfatická kosmetická masáž obličeje a dekoltu je oblíbenou masáží díky zlepšení proudění lymfy. Přispívá k odvádění nečistot z krve.

Pomocí této jemné techniky lze zbavit obličej a dekolt otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.

6. Shiatsu kosmetická masáž
Masáž obličeje Shiatsu je japonská léčebná metoda. Shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Cílem masáže Shiatsu je podporovat proces sebeuzdravování a vyrovnávání energie. Shiatsu masáž uvolňuje napětí a podporuje životní sílu.

Pro kladný výsledek a dobrý efekt jednotlivých masáží je vhodné provádět kůru 8-10 krát.
V domácích podmínkách musíte pro trvalý efekt brát vitamíny, pít hodně tekutin a snažit se jíst co nejvíce přírodních potravin. Také pobyt na čerstvém vzduchu pleti velmi prospívá.

Jen pravidelná a řádná práce pomůže vaší pleti zotavit se a stát se ještě lepší. Není to ovšem rychlý proces, je to výsledek pečlivé a především pravidelné práci sám se sebou.
Těším se na Vás a přeji Vám mít krásnou a zdravou pleť nejenom na jaře!Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012