PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Prodlužovaní řas

  • 2013-09-08
  • 0
Prodlužovaní řas

V poslední době propukla mánie prodlužovaní řas. Vzhledem k tomu vzniklo hodně protichůdných názorů a otázek. Chci se tedy podělit s mými zkušenostmi. Možná najdete odpovědi na vámi kladené otázky a dokážete udělat správnou volbu.

V každém případě, odborně aplikovat permanentní řasy je pohodlné, praktické a krásné.  Ale pojem krásy je pro každého jiný. Moudro praví, kolik je lidí, tolik je názorů a vkusu. Někomu se libí divadelní, výrazný výraz v očích, jiným se zdá vhodnější všední styl. Dnes se naštěstí dají řasy vybrat na jakýkoliv způsob a vkus, a dokonce v jakékoliv barvě. Vše záleží na vašem přání a možnostech.

V dnešní době je k dispozici obrovský výběr různých řas. Výrobci řas vědí o naší slabosti a snaží se vytvořit bohatou nabídku.

Jak a jaké tedy vybrat řasy?

Řasy se vybírají dle kvality: umělé, přírodní nebo hedvábné. Tenké, lehké nebo hrubé. Podle délky: krátké, střední a dlouhé. Dle tvaru: zahnuté, napůl zahnuté, rovné anebo trsovité nebo jednotlivé. Při výběru byste také měly brát ohled na kvalitu svých řas a způsob aplikace, ale to už zaleží na odborníkovi.

Já dávám přednost používání techniky řasa na řasu. Při tom používám tenké, lehké, přírodní řasy různé délky. Vypadají více přirozeně a je to vhodnější i pro každodenní nošeni a denní líčení. Navíc jsem časem přišla na to, že není potřeba využívat všechny časy, je šetrnější je střídat. Jde o to, že lepidlo na řasy, je neškodné ale celkem silné a rozhodně neprospívá kvalitě vašich řas. A když při doplňovaní nebo korekci budete svoje řasy střídat a necháte je odpočinout, zůstanou vaše řasy nepoškozené a zdravé.

Samozřejmě, pokud jste mladá a potřebujete zářit a vypadat výrazně na diskotéku, nebo hrajte v divadle, bude pro Vás lepší vybrat umělé, trsovité řasy. Pak si všichni určitě všimnou vás a vašich nezapomenutelných očí a okouzlujících řas.

Kolik lidí, tolik vkusu a proto každý vybírá to, co mu pasuje a jak se cítí s ohledem na věk, a příležitosti.

Co je důležité vědět?

Jak často provádět korekci řas?

Jak dlouho nalepené řasy vydrží?

Jak dlouho se mají nosit nalepené řasy?

Reklama někdy zprostředkovává lidem milné informace a pokud se v časopisech píše o tříměsíční výdrži, tak se už v nich zapomínají zmínit, že během tohoto období je potřeba udělat několik korekcí, tzn. doplnit řasy. Cyklus růstu řas je totiž 90 dní, k obnovování dochází tak nenápadně, že si toho ani nevšimneme . Proto se doplňování řas dělá postupně podle vypadávání a to je u každého individuální proces. Pokud bych měla nastavit nějaký průměr, tak počítejte s jednou korekcí za 4 – 6 týdnů. Mám ale i zákaznice, kterým stačí přijít na korekci jednou za 8 týdnů a jsou takové, které chodí na doplnění každý měsíc. Vše záleží na přírodních, genetických předpokladech a individualitě organizmu. Řasy, vlasy, nehty – to jsou přídatky našeho těla a jak samy víte, můžou být různé kvality a délky, to záleží na dědičných dispozicích. Proto naše péče o ně má vliv nejen na náš vnější vzhled, ale i na kvalitu a celkové zdraví. A jak dlouho budete nosit /nanášené/ řasy je samozřejmě jen na vás. Podle mě je půl roku ideální doba na to, abyste si potom udělali pauzu a nechaly řasy odpočinout a zregenerovat. Důležité je nezneužívat krásy. Já svým zákaznicím doporučuji dělat minimálně dvakrát za rok měsíční pauzu. Během tohoto období používají prostředky pro zpevnění řas. Výsledek je výborný, všechny jsou spokojené a s radostí se vrací zas.

Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012