PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Řasy a řasenka

 • 2013-09-05
 • 0
Řasy a řasenka

Řasy zkrášlují a zvýrazňují oči. Při neverbální komunikaci lze dát očima najevo vše, co cítíte. Oči jsou odrazem naší duše a řasy dodávají očím okouzlující výraz. Ženy by daly všechno za to, aby jejich řasy byly dlouhé, lesklé, husté a zdravé. V tom je ženám největším pomocníkem řasenka.

Jak správně vybrat a koupit řasenku? Záleží na tom, jakého efektu chcete dosáhnout. Chcete-li mít řasy dlouhé, objemné, nebo husté. V každém případě se při nákupu držte následujících pravidel:

 1. Řasenka u vás nesmí vyvolávat alergii.
 2. Nekupujte levné řasenky od neznámých značek.
 3. Po použití řasenky by řasy neměly zůstat slepené.
 4. Řasenka se nesmí sypat a dělat pod očima tmavé kruhy.
 5. Zkontrolujte vždy datum spotřeby.
 6. Nepoužívejte jednu řasenku více než půl roku.

Pokud jste konečně objevila řasenku, která odpovídá vašim požadavkům, líbí se vám a ráda ji používáte každý den, nezapomeňte na další důležitou věc – odstranění řasenky každý večer před spaním. Mělo by to být pro vás stejně přirozené jako večerní čištění zubů. Pokud budete pečlivá a pořídíte si ještě výživu na řasy, kterou budete aplikovat pravidelně, pak vám krásné řasy vydrží velmi dlouho.

V případě, že řasy zeslábly, jsou tenčí, náchylnější k lámání nebo začaly vypadávat, je zapotřebí zjistit, v čem je problém, a co nejdříve ho řešit.

Příčiny vypadávání řas jsou různé a individuální, ale nejčastěji tyto:

 1. Vnitřní nemoci (většinou nedostatek vitaminů a minerálů)
 2. Nesprávná péče o řasy
 3. Nekvalitní řasenka
 4. Příliš dlouhé užívání řasenky
 5. Prošlá doba spotřeby

V každém případě byste měla nechat řasy odpočinout a projít ozdravující kúrou. Tu lze provést pomocí moderních výživných přípravků na řasy nebo séra na růst řas v kombinaci s vhodnými doplňky stravy. Já rovněž doporučuji starý, ale ověřený recept na zpevnění a růst řas:

 1. Ricínový olej
 2. Vitamín A
 3. Vitamín E

Tyto oleje je možné používat jednotlivě i v kombinaci. Pokud nemáte problémy s řasami, pak stačí jednou až dvakrát za rok během jednoho měsíce preventivně projít kúrou a vyživit řasy. Výsledek bude více než dostačující, vaše řasy budou lesklé, husté a zdravé.

Milé čtenářky, mějte rády samy sebe, pečujte o sebe a buďte okouzlující a přitažlivé. Coco Chanel říkávala – nebudete mít druhou možnost navodit první dojem.

Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012