PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ
PÉČE O TĚLO
KLASICKÁ KOSMETIKA
ZDRAVOTNÍ KOSMETIKA
PÁNSKÁ KOSMETIKA
LUXUSNÍ KOSMETIKA
VIZÁŽ
MASÁŽE
CHEMICKÝ PEELING
PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠTOVÁNÍ RAS
CÍNSKÁ MEDICÍNA
Hlavní menu
O nás Služby Produkty Certifikáty Reference Novinky Poradna Kontakt

Rizika prodlužování řas

  • 2013-09-05
  • 0
Rizika prodlužování řas

Nejčastěji se k prodlužování řas rozhodnou ti, kteří nemají vlastní řasy zrovna kvalitní – ale krátké, řídké, tenké, nebo slabé. Proto je pro začátek důležité pochopit, že umělé řasy změní dočasně váš vzhled a ne kvalitu vašich řas.

Doopravdy riziko není žádné, pokud jste se rozhodli pro odbornou péči v salónu a nehledáte levnou službu u člověka bez certifikátu, který by potvrzoval absolvování kurzu a neměl na to povolení a živnost.

Rozhodněte se, co je pro vás prioritou. Cena nebo kvalita a vaše zdraví.

V případě, že jste alergik, a nejste si jistá, zda chcete podstoupit riziko opuchlé tváře pro krásu, kvalifikovaný specialista by vám měl daný zákrok rozmluvit, nebo v krajním případě před aplikací vyzkoušet reakci vaší kůže na lepidlo. Já výhradně alergikům umělé řasy nedoporučuji.

Pokud si nejste ohledně alergie jistá, ale jste ochotná to risknout, pak je možnost nalepit několik řas na vnější koutky oka. To vám přidá půvabný vzhled kočičích očí, bude to minimální riziko a zároveň zkontrolujete reakci těla na případnou alergii. V případě, že nezpozorujete alergickou reakci, můžete příště bez problému podstoupit celkovou aplikaci řas.

Já prodlužuji řasy delší dobu a můžu říci, že alergická reakce je spíše výjimečná. Protože mi všechny zákaznice důvěřují a plní všechna moje doporučení a máme výbornou spolupráci. V konečném výsledku jsou všichni spokojeni.

Já dodržuji tato pravidla:

  1. Před aplikací provedu pohovor
  2. Používám pouze hypoalergenní lepidlo
  3. Na tenké řasy používám pouze nejslabší pravé řasy
  4. Nevyužívám všechny řasy, ale lepím objednu nebo střídavě
  5. Minimálně jednou za půl roku provádí moje zákaznice výživné a regenerační kúry na řasy

Důležité je pochopit, že i když nemáte alergii a lepidlo není toxické, vše vám vyhovuje a jste s řasami spokojení, i tak je půl roku optimální doba abyste nechaly vaše řasy odpočinout. Pouze tehdy zůstanou vaše řasy zdravé a úspěšně se vyhnete alergické reakci.

Komentáře

Jméno
Titulek
Zpráva
1 + jedna =
 


o nás | služby | produkty | certifikáty | reference | novinky | poradna | kontakty

Kosmetika ALIS Olomouc, ul. Uhelná 6

ABNORMIS design copyright © 2012